Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Warta Bolesławiecka – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem Warta Bolesławiecka

Warta Bolesławiecka,dolnośląskie

397 000 zł61 m² 6 508,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Świetna oferta dla osób, które cenią komfort, niezależność i niskie koszty utrzymania, a jednocześnie chcą mieszkać w spokojnej, świetnie zorganizowanej miejscowości. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem

Chojnów(Warta Bolesławiecka + 17 km)

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie trzypokojowe, położone na III piętrze zadbanej kamienicy w doskonałej lokalizacji przy ul. Spacerowej w Chojnowie. Kupujący nie ponosi kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

669 000 zł59,70 m² 11 206,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,70 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnej, spokojnej zabudowie z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów(Warta Bolesławiecka + 17 km)

89 000 zł53,58 m² 1 661,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,58 m2 położonego we wsi goliszów, zaledwie ok. 2 km od miasta Chojnowa. Lokal sytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

424 860 zł48,49 m² 8 761,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Oferta dotyczy: lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytnica

Szczytnica(Warta Bolesławiecka + 6 km)

210 000 zł29,50 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przytulne I zadbane mieszkanie 2 pokojowe na parterze W szczytnicy, gmina warta bolesławiecka. Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Partyzantów

Śródmieście,Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

445 000 zł51,20 m² 8 691,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni 51m , położonego przy rynku w Bolesławcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, klimatyzacja, balkon, miejsce Postojowe - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie w samym sercu miasta Bolesławca przy ulicy Piaskowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Biskupin

Biskupin(Warta Bolesławiecka + 16 km)

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż pięknie doświetlone trzypokojowe mieszkanie przy ul. Bacciarellego, w najbardziej zielonej części Wrocławia. To miejsce, które łączy w sobie ciszę i spokój z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

540 000 zł123,18 m² 4 383,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1943

Pół Willi, pięć Pokoi, garaż, ogród, bezczynszowe 123 m2 Potencjału Mieszkalnego - zobacz film Zobacz Film Szukasz nieruchomości, która da Ci ogromne możliwości aranżacyjne ? To możliwości dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

427 514 zł48,22 m² 8 865,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 48,22 m2 Zobacz Film Mieszkania o poszukiwanym metrażu 48,22 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod inwestycję oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warta Bolesławiecka,dolnośląskie

270 000 zł135 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uroczy dom na wsi z ogrodem i garażem w Lubkowie. Jest możliwość podzielenia domu na dwa odrębne, bardzo ustawne mieszkania. Sprzedaż tylko za gotówkę. Na 3200 m2 działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warta Bolesławiecka

Warta Bolesławiecka,dolnośląskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nieduże mieszkanie 2 pokojowe w Warcie Bolesławieckiej niedaleko Bolesławca .Położone nieopodal Dino w 3 rodzinnej kamienicy. Powierzchnia użytkowa ok.35 m2 , mieszkanie składa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij