Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Warta Bolesławiecka - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Modłowa

Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 2400 m w bardzo dobrej lokalizacji w Bolesławcu. Obiekt idealnie sprawdzi się pod działalność magazynową, logistyczną lub produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bolesławiec

Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

18 750 zł750 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Polecamy nową halę magazynową o powierzchni 3000 mkw w Bolesławcu w pobliżu zjazdu na A4. Minimalny moduł do wynajęcia: 750 mkw Wysokość hali: 10 metrów Do dyspozycji są dwa biura.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Aleja Tysiąclecia

Śródmieście,Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

10 000 zł2 880 m² 3,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 462 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do wynajmu 2 piętrowy, podpiwniczony budynek o pow. użytkowej 2880 m2 usytuowany na działce o powierzchni 4075 m2 w Bolesławcu. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Bolesławiec

Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

12 600 zł3 000 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Bolesławcu, w sąsiedztwie autostrady A4. Przestrzeń biznesowa z doskonałą lokalizacją, w strategicznym punkcie, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Bolesławiec

Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

140 000 zł9 800 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Prezentujemy istniejący obiekt produkcyjno-magazynowy w Wykrotach (woj. dolnośląskie). Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi blisko 9 000 mkw., a nieruchomość leży na obszernej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Żeromskiego

Świeradów-Zdrój(Warta Bolesławiecka + 44 km)

16 000 zł687 m² 23,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 255 m²

Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu obiekt hotelowy w ścisłym centrum Świeradowa Zdroju. Szczegóły oferty: prezentowana oferta dotyczy nieruchomości, którą stanowią dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Gospodarstwo rolne Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój(Warta Bolesławiecka + 44 km)

45 000 zł1 700 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 790 m²

Nieruchomość Z dużym potencjałem W świeradowie zdroju Do wynajęcia najstarszy obiekt pensjonatowy w Świeradowie Zdroju: imponująca 250-letnia poniemiecka posiadłość wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Staszica,Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

14 625 €2 250 m² 6,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe i produkcyjne Z przyjemnością oferujemy wynajem budynku magazynowo produkcyjnego o łącznej powierzchni 3000 m , który obejmuje również część.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Staszica,Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

64 500 zł3 000 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 214 m²

DO wynajęcia hale magazynowe W budynku magazynowo-produkcyjnym Z częściami biurowo-technicznymi, strefa przemysłowa, bolesławiec. Cena najmu pow. 3000 mkw - 64500 zł netto plus serwis (8,5zł.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bolesławiec

Bolesławiec(Warta Bolesławiecka + 11 km)

15 000 €3 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Polecamy nową halę magazynową o powierzchni 3000mkw w Bolesławcu w pobliżu zjazdu na A4. Hala będzie gotowa do użytku od 1 lipca 24. Minimalny moduł do wynajęcia 750mkw Wysokość hali.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Warta Bolesławiecka

Warta Bolesławiecka,dolnośląskie

4 000 zł350 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynki produkcyjno- magazynowe o powierzchni ok 350 m2, wraz z częściowo utwardzonym placem o powierzchni ok 15 ar. Nieruchomość położona jest w Warcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe wynajem Warta Bolesławiecka

Włącz powiadomienia

Marker

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij